یکی از مزایای دنیای مجازی عدم محدودیت در بروز خلاقیت هاست! خلاقیت در شاخه های مختلف از جمله تبلیغات و بازاریابی. بدیهی است که برای داشتن یک کسب و کار موفق نیاز مبرم به بازاریابی و تبلیغات موثر و البته کم هزینه داریم ،بطوریکه بیشترین بازخورد را در کوتاه ترین مدت زمان و صرف کمترین هزینه داشته باشیم.
روشهای متنوعی مانند ایمیل مارکت ،فعالیت در شبکه های اجتماعی ،ایجاد وبسایت و وبلاگ ،پراکنده کردن تبلیغات در سایت های نیازمندی و...
در این بین شاید بتوان گفت که درج آگهی رایگان در سایت های نیازمندی یکی از پرطرفدارترین هاست که البته باید اصولی و حساب شده انجام گیرد و نباید بدون هدف و تنها با نگاه کمیت به آن اقدام نمود.
سایت هایی که محتوایی همسو با فعالیت شما دارند ،بهترین بستر برای بازاریابی کالا و خدمات شما هستند و می توان با آگهی رایگان در آنها نتیجه مطلوبی را شاهد بود. برای مثال شما محصولی ورزشی دارید و می خواهید آن را تبلیغ کنید ،بهترین روش نوشتن متنی مفید و گویا برای محصول بصورت اختصاصی و نیز بکار بردن تصاویر خوب در متن آگهی است و در نهایت قرار دادن آن در دسته و گروه مرتبط و در بین محتوای همسوی دیگر است. توجه داشته باشید که در صورت امکان لینکی از این آگهی به وبلاگ و یا وبسایت خود بدهید تا مشتری بتواند به راحتی به فروشگاه یا وبلاگ شما رجوع نماید.
با تمام این صحبت ها باز هم جایگاه خلاقیت فردی برای بهتر دیده شدن شرطی اساسی در بازاریابی اینترنتی می باشد که امیدواریم با نوشتن این مطالب جرقه ای در ذهن پویای شما دوستان گرامی روشن کنیم.
تا بعد ...